Kivi-X company
 
   

.

   адміністрація сайту


   розміщення реклами


   обмін зсилками


   співпраця


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. kivixbyru Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

купити худі жіночі від виробника, жіночі світшоти жіночі трикотажні костюми diadia.ua bf6d67d3


 

 

 Наші проекти

Web дизайн, розкрутка сайту, заробіток в інтернеті, все це та ще багато іншого для створення та просування вашого сайту в інеті ви зможете знайти на нашому російськомовному інтернет - проекті Kivi-X - создай свой сайт и заработай на нем:)

перейти ...

 

 Картинки Kivi-X

Веселі, яскраві, прикольні і водночас стильні та красиві картинки Kivi-X можуть з'явитися у вас на робочрму столі. Переглядайте іобирайте картинку на свій смак, адже вибрати є з чого, і ...

  тема повністю ...

Про нас

.
Вітаєм всіх! В даній рубриці ви знайдете детальну інформацію про розробників сайту, їх упорядників та інший персонал.

Трохи історії: сайт Kivi-X.if.ua був заснований весною 2005р. Спочатку - це була звичайнісінька домашня сторінка, яких в інтернеті можна знайти безліч. Але поступово розвиваючись, набираючи оберти, сайт розширював свій світогляд, знаходив нових друзів, партнерів, співробітників. На даний момент наш сайт є великим сервером розваг, відпочинку та софту.

Ми відкриті для всіх бажаючих зробити свій внесок в розвиток сайту, його наповнення та впровадження нових рубрик. Отже, якщо ви творча людина, яка має багато цікавих ідей, або просто багато - багато ентузіазму, тоді ласкаво прсимо в світ Kivi-X.
                                                                                                          

 

 

 

 

 

 

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved