Kivi-X company
 
   

.

   адміністрація сайту


   розміщення реклами


   обмін зсилками


   співпраця


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. kivixbyru Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Наші проекти

Web дизайн, розкрутка сайту, заробіток в інтернеті, все це та ще багато іншого для створення та просування вашого сайту в інеті ви зможете знайти на нашому російськомовному інтернет - проекті Kivi-X - создай свой сайт и заработай на нем:)

перейти ...

 

 Картинки Kivi-X

Веселі, яскраві, прикольні і водночас стильні та красиві картинки Kivi-X можуть з'явитися у вас на робочрму столі. Переглядайте іобирайте картинку на свій смак, адже вибрати є з чого, і ...

  тема повністю ...

Про нас

.
Вітаєм всіх! В даній рубриці ви знайдете детальну інформацію про розробників сайту, їх упорядників та інший персонал.

Трохи історії: сайт Kivi-X.if.ua був заснований весною 2005р. Спочатку - це була звичайнісінька домашня сторінка, яких в інтернеті можна знайти безліч. Але поступово розвиваючись, набираючи оберти, сайт розширював свій світогляд, знаходив нових друзів, партнерів, співробітників. На даний момент наш сайт є великим сервером розваг, відпочинку та софту.

Ми відкриті для всіх бажаючих зробити свій внесок в розвиток сайту, його наповнення та впровадження нових рубрик. Отже, якщо ви творча людина, яка має багато цікавих ідей, або просто багато - багато ентузіазму, тоді ласкаво прсимо в світ Kivi-X.
                                                                                                          

 

 

 

 

 

 

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2022. All rights reserved