Kivi-X company
 
   

.

   адміністрація сайту


  розміщення реклами


   обмін зсилками


   співпраця


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 


 

 

Наша гостьова

Вам сподобався наш сайт, ви знайшли на ньому щось цікаве і прикольне, абож не знайшли того, що шукали - тоді залиште всі свої відгуки і пропозиції щодо удосконалення даного сайту в гостьовій книзі...                         .   

  до гостьової ...

 

Функції видатних особистосте

Ви - весела, життєрадісна людина, яка вміє щиро сміятися - значить вам сюди. На даній сторінці зібрано дивні, дещо незрозумілі і на перший погляд недоречні вислови різноманітних людей, які реально були сказані...

  переглянути ...

Розміщення реклами
.

Розміщення реклами на нашому сайті здійснюється післяоплатою у формі Web Money та EGOLD.

Ви можете розмістити у нас на сайті:

___   баннер розміром  468х60 терміном на 7 днів ( 2$ ), на 30 днів ( 5$ ), на 90 днів ( 10$ ).

___   текстова зсилка розміром до 100 символів на 7 днів ( 0,25$ ), на 30 днів ( 0,75$ ) на 90 -  ( 2$ ).

Якщо вас зацікавила дана пропозиція, тоді пришліть нам на e-mail myltiaka@ukr.net лист з темою "реклама". В ньому вкажіть код вашої зсилки і термін, на який ви бажаєте її розмістити. Впродовж доби вам буде надіслана відповідь з силкою на сторінку, де ми розмістили вашу рекламу. Вона буде розміщена на 1 день, і в разі несплати буде видалена. Після отримання вами нашого листа, сплатіть встановлену суму на  гаманець  Z212743090452 ( в примітці вкажіть "Оплата за розміщення реклами на сайті  kivi-x.if.ua" і свій e-mail ).

Для отримання додаткової інформації щодо розміщення реклами на даному сайті зв'яжіться з адміністратором.

 

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2022. All rights reserved