Kivi-X company
 
   

.

   адміністрація сайту


  розміщення реклами


   обмін зсилками


   співпраця


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Проект Power WMZ

У вас є свій сайт? Вам потрібні гроші? Тоді візьміть участь в унікальній LML піраміді, яка реально приносить дохід. Більш як 250 000$ - результат доступний кожному. Для тог , щоб взяти участь у даному проекті...

  детальніше ...

 

 Картинки Kivi-X

Веселі, яскраві, прикольні і водночас стильні та красиві картинки Kivi-X можуть з'явитися у вас на робочрму столі. Переглядайте і обирайте картинку на свій смак, адже вибрати є з чого, і ... т т т т т т т т т т т т т т тт  т т т ттт тт  т

  тема повністю ...

Обмін зсилками
.

Якщо ви заглянули на дану сторінку, значить вас цікавить обмін зсилками з нашим сайтом. Обмін зсилками - один з самих ефективних методів збільшення  тИЦ ваного проекту, що сприяє підвищенню його відвідуваності. Ми обмінюємося зсилками з сайтами будь-якої тематики. Звичайно ж сайтам з подібним спрямуванням надається більше уваги.

Для того, щоб обмінятися текстовими зсилками, або кнопками з нашим сайтом вам потрібно:

1.

Розмістити текстову зсилку, або кнопку нашого сайту у себе на сайті ( при розміщенні наших зсилок на головній сторінці вашого сайту, зворотні зсилки будуть розміщенні аналогічно).

 

2.

Після розміщення відповідних даних повідомити нас за e-mail-ом myltiaka@ukr.net. В листі вкажіть сторінку, на якій розміщене посилання на наш ресурс, а також код вашої кнопки, або текстової зсилки. Впродовж доби ваше посилання буде розміщене на нашому сайті. (Зв'язатися з нами можна також через isq. Детальніше тут).

 

3. Якщо ми не виявимо по вказаній вами адресі посилання на наш сайт, то ваша зсилка буде автоматично знята.

 

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved