Kivi-X company
 
   

.

   дівчина тижня


   flash ігри


   картинки


   літературна сторінка


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Співпраця з нами

Наш сайт відкритий для всіх бажаючих зробити свій внесок в його розвиток, наповнення та впровадження нових рубрик. Отже, якщо ви творча людина, яка має багато цікавих ідей, або просто багато - багато ентузіазму, тоді ласкаво прсимо в світ Kivi-X.

детальніше ...

 

 Функції видатних особистостей

Ви - весела, життєрадісна людина, яка вміє щиро сміятися - значить вам сюди. На даній сторінці зібрано дивні, дещо незрозумілі і на перший погляд недоречні вислови різноманітних людей, які реально були сказані...  ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю ю

  переглянути ...

Дозвілля

Ласкаво просимо на сторінку розваг сайту Kivi-X.

Дана сторіка присвячується відпочинку, творчості, красі і розвагам. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви не тільки переглянете даний матеріал, а й долучетесь до його поповнення.


Рубрика "Дівчина тижня"

В даній рубриці ви можете побачити фото дівчат, які удостоїлись звання дівчина тижня на нашому сайті. Також ви можете знайти їх коротку автобіографію та інші дані.

Якщо ви молода красива дівчина в віці від 16 до 21 року, то ми раді запропонувати вам участь у даному конкурсі. Все, що вам потрібно зробити, це надіслати одну, чи декілька своїх фотографій ( за бажанням можете підкріпити фотографії описом, автобіографією, та іншими даними на зразок росту, ваги, електронної пошти, ISQ, домашньої адреси...). Ваш вік і місто проживання вказується обов'язково. Фотографії та інші матеріали до них надсилайте на e-mail адміністратора ( myltiaka@ukr.net) з темою "На конкурс дівчина тижня".


.
Рубрика "flash ігри"

Тут ви зможете знайти безліч флешок розбитих по рубриках на зразок: аркади, гонки, спортивні і т.д. Всі ігри ви маєте змогу бавитися онлайн. Дана рубрика постійно поповнюється, тому ви зможете щоразу знайти щось нове і свіженьке. Ви можете присилати нам зсилки на flash ігри що вам сподобались на наш мейл.Рубрика
"Картинки"

В даній рубриці зібрано колекції картинок на різні теми, від звичайних обоїв на робочий стіл, до картинок загрузки і завершення роботи Windows. Дана колекція постійно поповнюється. Ви теж маєте змогу додавати картинки, що вам сподобались надіславши їх по електронній пошті на поштову скриньку адміністратора. При цьому ми вкажемо посилання на того, хто прислав нам певну картинку.


Літературна сторінка

На даній сторінці зібрані вірші та проза наших відвідувачів. Всі дані розбиті по авторах. Якщо ви пишете вірші, прозу, або просто роздумуєте про щось на папері - присилайте це все нам. Ми будемо вам дуже вдячні. В нас проводиться конкурс на кращий вірш і прозовий твір. Щоб взяти в ньому участь ви повинні бути аматором в цій справі, тобто в вас не повинно бути жодних видань з творами, що ви написали. Кращі віршовані і прозові твори увійдуть до книги з віршами і прозою, що буде випущенв за матеріалами присланими вами на наш сайт. Ваші доробки в галузі літератури присилайте на e-mail адміністратора.


За всіма додатковими питаннями зв'яжіться з адміністратором сайту ( бажано по IСQ ).

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved