Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Проект Power WMZ

У вас є свій сайт? Вам потрібні гроші? Тоді візьміть участь в унікальній LML піраміді, яка реально приносить дохід. Більш як 250 000$ - результат доступний кожному. Для тог , щоб взяти участь у даному проекті...

детальніше ...

 

 Співпраця з нами

Наш сайт відкритий для всіх бажаючих зробити свій внесок в його розвиток, наповнення та впровадження нових рубрик. Отже, якщо ви творча людина, яка має багато цікавих ідей, або просто багато - багато ентузіазму, тоді ласкаво прсимо в світ Kivi-X.

  детальніше ...

Додати ресурс

Вітаєм. Оскільки ви зайшли на дану сторінку, значить ви маєте бажання поділитися з відвідувачами нашого сайту своїми доробками. Отже, як це зробити? А все дуже легко і просто. Вам потрібно відіслати лист електронною поштою адміністратору сайту, в якому вкажіть найменування вашої розробки, її опис (не забудьте вказати розмір), умови на яких ви бажаєте розмістити дану розробку (розроблена вами програма є платною, чи доступною всім), а також інформацію про автора, яка буде відображатися на нашому сайті. Саму розробку ви можете прислати нам в листі, або просто дати на неї зсилку, якщо вона вже розміщена в мережі інтернет.

Якщо ви не знайшли тут відповіді на деякі ваші питання, то викладіть їх у своєму листі, або залиште питання тут. Відповідь ви одержете впродовж доби.

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved