Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

Accounting software guide: Gusto login information. bf6d67d3


 

 

 Гостьова книга

Вам сподобався наш сайт, ви знайшли на ньому щось цікаве і прикольне, абож не знайшли того, що шукали - тоді залиште всі свої відгуки і пропозиції щодо удосконалення даного сайту в гостьовій книзі ..... в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в

до гостьової ...

 

 Проект Power WMZ

У вас є свій сайт? Вам потрібні гроші? Тоді візьміть участь в унікальній LML піраміді, яка реально приносить дохід. Більш як 250 000$ - результат доступний кожному. Для тог , щоб взяти участь у даному проекті...

  детальніше ...

Проект "Галактика"

Скриншот програми  |  Майбутні версії  |  Як отримати програму?


Дана програма розповсюджується вільно, проте є одне але. Ви зможете запустити її 5 раз, після чого вам потрібно буде ввести пароль реєстрації.

Як отримати пароль?
Для того, щоб отримати пароль вам всього - навсього потрібно відправити повідомлення з темою "Галактика v. 1.0" на поштову скринку автора, в якому вкажіть місто вашого проживання, а також за бажєанням залиште свій коментар про дану програму: що б ви хотіли в ній змінити, додати... На листи з коментарями відповідь здійснюється впродовж доби, на всі інші впродовж 5 діб.

Також, якщо у вас виникли додаткові питання, ви можете звернутися до автора : номер ICQ  225-267-056.

 

 Назва програми  Галактика v 1.0
 Ціна  Безкоштовно
 Розмір файлу  12,7Мб

Для того, щоб завантажити дану програму натисніть тут.

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2024. All rights reserved