Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 


 

 

 Дівчина тижня

На нашому сайті відкрито нову сторінку присвячену ДІВЧАТАМ. Також ми оголошуємо конкурс "Міс Kivi-X 2006-2007". Для участі в конкурсі вам потрібно надіслати нам своє фото з детальною інформацією, яка ... ................... .

детальніше ...

 

 Проект Power WMZ

У вас є свій сайт? Вам потрібні гроші? Тоді візьміть участь в унікальній LML піраміді, яка реально приносить дохід. Більш як 250 000$ - результат доступний кожному. Для тог , щоб взяти участь у даному проекті...

  детальніше ...

Проект "Галактика"

Скриншот програми  |  Майбутні версії  |  Як отримати програму?


На даний час іде робота над майбутньою версією "Галактики". В новій версії поповняться свіжою інформацією вже існуючі розділи, так як створення нових не передбачається. Зміна дизайну також не очікується.

Якщо у вас є ідеї щодо вигляду, оформлення, вдосконалення чи побудови даної програми, або ж ви можете надати певні послуги, як програміст, тоді пишіть автору myltiaka@ukr.net


   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2019. All rights reserved