Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Вся подальша інформація знаходиться тут.


Реклама

Тут може бути розміщена вашав реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Більш детальна інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Ваші розробки

Ви - цікава, творча і талановита людина, яка має власні доробки в галузі програмування, дизайну, чи ще чогось цікавого і красивого, але не має змоги продемонструвати це іншим, тоді не гайте часу і абсолютно безплатно розмістіть це все у нас на сайті і дізнайтеся думку інших про ваш талант.

детальніше ...

 

 Співпраця з нами

Наш сайт відкритий для всіх бажаючих зробити свій внесок в його розвиток, наповнення та впровадження нових рубрик. Отже, якщо ви творча людина, яка має багато цікавих ідей, або просто багато - багато ентузіазму, тоді ласкаво прсимо в світ Kivi-X. відвідвід від  від  від  від  від  від  від  від  від  від  від  від  від  від  в

  детальніше ...

Kivi-X soft

Галактика v 1.0

Дана програма являє собою електронний журнал, в якому зібрано безліч наукових статей, відкриттів, результатів досліджень, неосяжного і всюдисущого всесвіту. Журнал підкріплений чудовими ілюстраціями, має легку навігацію і досить приємний інтерфейс.

Простіше кажучи програма покликана показати Вам всю велич і могутність простору, в я кому наша планета лишень порошинка. Ми відкриємо Вам очі на дивовижні процеси, що відбуваються як на сусідніх планетах, так і в галактиках віддалених від нас на мільйони світлових років.

Щиро надіємось, що ви почерпнете багато нових і корисних знань пройшовшись сторінками даної програми. І маємо впевненість у тому, що час проведений з нами не буде марно згаяним для Вас.

Детальніше про програму


Довідничок "Степові рослини України"

А чм задумувались ви, що ще, крім 80% розораних земель, є цікавого і красивого в степовій зоні України? Звичайно ж це рослинний світ степу. Дана розробка покликана показати вам всю красу і різномаїття рослин українського степу. В довідничку зібрана інформація про 86 рослин, які входять до 25 родин. Програма має приємний дизайн і легку навігацію, для пошуку потрібної вам інформації. Невеликий розмір довідничка є досить зручним у користуванні (версія Lite може вміститися на звичайнісіньку дискету).

Детальніше про програму


Kivi-X Pictures ( картинки Kivi-X )

Вашій увазі пропонуються колекції картинок для робочого столу Kivi-X Pictures. Вони були створені нами для привернення уваги до сайту, але не, як просто якісь рекламні оголошення, чи щось подібне, а як повноцінні обої робочого столу з хорошою графікою і смаком виконання.

/

Детальніше про проект


Kivi-X icons ( іконки Kivi-X )

Це звичайні іконки, які використовуються нашою компанією у своїх проектах і розробках. Тепер ви маєте змогу загрузити їх і використовувати на свій розсуд і фантазію (можете замінити стандартні іконки Windows, можете зробити оригінальний вид папки і т.д.). Всі іконки Kivi-X поділено за роками їхнього випуску, тобто на даний час є 2 колекції. В першу колекцію входить 14 іконок, в другу - 15.

Детальніше про проект


                                                           сторінка 1
   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved