Kivi-X company
 
   

.

   розробка сайту


   виготовлення баннерів


   шаблони


   скрипти


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 


 

 

 Проект "Галактика"

Ви цікавитесь космосом, його незвіданою та неосяжною величчю? Він манить і притягує вас до себе? Ми вас розуміємо і бажаємо допомогти. Програма "Галактика" покликана відрити вам всю незвіданість та загадковість ...

детальніше ...

 

 Літературна сторінка

Вірші, оповідання, повісті, - вас це цікавить? Тоді ласкаво просимо на Літературну сторінку нашого сайту. Тут ви зможете не тільки прочитати вже існуючі твори, але й додати свої власні доробки ...                              .                                  

  переглянути ...

Web дизайн

.
Web
дизайн - це перш за все оформлення вашого сайту, саме тому він є досить важливим. Адже від дизайну залежить перше враження відвідувача вашого сайту, його настрій продовжити, чи завершити подорож сторінками вашого інтернет - ресурсу. Та не можна сказати, що web дизайн - це тільки зовнішнє оформлення сайту. Під web дизайном розуміють і зручність його для користувача - чи в достатній мірі виділені потрібні для постійного користування елементи, чи легко читається текст, чи зрозуміле меню і т.д.

Тому дизайн сайту повинен задовольняти ряд потреб:

1. Web дизайн повинен бути стильним, підкреслюючим імідж фірми.
2. Web дизайн повинен поєднуватися з фірмовим стилем компанії.
3. Web дизайн повинен створювати у користувача відчуття комфорту, завдяки продуманій гаммі кольорів, композиційноу вирішенню картинок і правильному компонуванню тексту на сторінці.
4. Web дизайн не повинен примушувати користувача відшукувати елементи управління і навігації по сайту - меню повинне бути чітким і зрозумілим.
5. Web дизайн повинен відповідати товарам, послугам та інформації, які рекламуються на сайті.
6. Web дизайн повинен бути "легким", для того, щоб сторінка легко завантажувадася. 

 

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved