Kivi-X company
 
   

.

   розробка сайту


   виготовлення баннерів


   шаблони


   скрипти


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Картинки Kivi-X

Веселі, яскраві, прикольні і водночас стильні та красиві картинки Kivi-X можуть з'явитися у вас на робочрму столі. Переглядайте і обирайте картинку на свій смак, адже вибрати є з чого, і ... n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n n

переглянути ...

 

 Ваші розробки

Ви - цікава, творча і талановита людина, яка має власні доробки в галузі програмування, дизайну, чи ще чогось цікавого і красивого, але не має змоги продемонструвати це іншим, тоді не гайте часу і абсолютно безплатно розмістіть це все у нас на сайті і дізнайтеся думку інших про ваш талант.

  детальніше ...

Виготовлення баннерів

У нас ви можете замовити виготовлення баннерів будь-яких розмірів, будь-якої складності. Баннери виготовляються у GIF, або GPEG форматі. Також ми надаємо послуги по виготовленню кнопок сайтів, які використовуються при обміні з іншими інтернет - ресурсами. Всі кнопки і баннери можуть бути виготовленні у виді картинок, або анімації.

Для замовлення даної послуги зв'яжіться з адміністратором, або його помічником.

.


 

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2024. All rights reserved