Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Функції видатних особистостей

Ви весела, життєрадісна людина, яка вміє щиро сміятися - значить вам сюди. На даній сторінці зібрано дивні, дещо незрозумілі і на перший погляд недоречні вислови різноманітних людей, які реально були сказані...
 
......................... .

переглянути ...

 

 Проект Power WMZ

У вас є свій сайт? Вам потрібні гроші? Тоді візьміть участь в унікальній LML піраміді, яка реально приносить дохід. Більш як 250 000$ - результат доступний кожному. Для того, щоб взяти участь у даному проекті...

детальніше ...

Картинки Kivi-X

Колекція № 1  |  Колекція № 2  |  Колекція № 3


.
Вашій увазі пропонуються колекції картинок для робочого столу Kivi-X Pictures. Вони були створені нами для привернення уваги до сайту, але не, як просто якісь рекламні оголошення, чи щось подібне, а як повноцінні обої робочого столу з хорошою графікою і смаком виконання.

Отже не гайте часу, мерщій до перегляду!!!
                                                                                                          

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2024. All rights reserved