Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 

.                              . . . .  . . . . .

 

 Ваші розробки

Ви - цікава, творча і талановита людина, яка має власні доробки в галузі програмування, дизайну, чи ще чогось цікавого і красивого, тоді не гайте часу і абсолютно безплатно розмістіть це все у нас на сайті ...

детальніше ...

 

 Наша гостьова

Вам сподобався наш сайт, ви знайшли на ньому щось цікаве і прикольне, абож не знайшли того, що шукали - тоді залиште всі свої відгуки і пропозиції щодо удосконалення даного сайту в гостьовій книзі...                         .   

  до гостьової ...

Наш soft

Ласкаво просимо у світ цікавих комп'ютерних технологій. Дана сторінка створена нашими користувачами спільно з адміністрацією сайту. Тобто вона робилася разом з вами і тільки для вас, дорогі відвідувачі.

Підрубрика наш soft складається з наступних сторінок:

___   Kivi-X soft - тут знаходяться прогрми і проекти розроблені компанією Kivi-X. т т т т т т т т т т т т т т т т т
___    ваші розробки - тут знаходяться програми і проекти розроблені нашими відвідувачами. т т т т т т т т т т т
___    додати ресурс - на даній сторінці знаходиться інформація про те, як розмістити вашу розробку на нашому сайті. т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т
___    задати питання - на даній сторінці ви зможете поставити питання адміністратору щодо розділу наш soft.

 

 

 

 

 

 

 

 

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved