Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 


В Москве диплом техникума СССР и другие документы, можно купить тут .
bf6d67d3


 

 

 Літературна сторінка

Вірші, оповідання, повісті, - вас це цікавить? Тоді ласкаво просимо на Літературну сторінку нашого сайту. Тут ви зможете не тільки прочитати вже існуючі твори, але й додати свої власні доробки ........................ .

переглянути ...

 

 Дівчина тижня

На нашому сайті відкрито нову сторінку присвячену ДІВЧАТАМ. Також ми оголошуємо конкурс "Міс Kivi-X 2006-2007". Для участі в конкурсі вам потрібно надіслати нам своє фото з детальною інформацією, яка ...

  детальніше ...

Задати питання

На даній сторінці ви маєте змогу задати питання адміністраторам сайту. Ваші питання будуть ретельно розглянуті і відповідь буде дана в найкоротший термін.

Запитання, які містять в собі нецензурну лексику, або інші образливі слова видаляються без розгляду і відповіді на них. Отож будьте ласкаві дотримуйтесь даного правила.

Для того, щоб задати ваше питання натисніть тут.

 

 

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2024. All rights reserved