Kivi-X company
 
   

.

   адміністрація сайту


  розміщення реклами


   обмін зсилками


   співпраця


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

выключатель аккумуляторной батареи украина cat-adr.com bf6d67d3


 

 

 Дівчина тижня

На нашому сайті відкрито нову сторінку присвячену ДІВЧАТАМ. Також ми оголошуємо конкурс "Міс Kivi-X 2006-2007". Для участі в конкурсі вам потрібно надіслати нам своє фото з детальною інформацією, яка ...

детальніше ...

 

 Наша гостьова

Вам сподобався наш сайт, ви знайшли на ньому щось цікаве і прикольне, абож не знайшли того, що шукали - тоді залиште всі свої відгуки і пропозиції щодо удосконалення даного сайту в гостьовій книзі... 

  до гостьової ...

Співпраця
.

Ми раді вітати вас на даній сторінці, адже вона присвячена співпраці з нашим сайтом. Під словом співпраця ми розуміємо наступне:

___ співпраця з іншими сайтами подібної тематики з метою збільшення відвідуваності сайту, його наповнення...

 

___ співпраця з відвідувачами сайту, які бажають зробити свій внесок в розвиток даного ресурсу. Ви можете співпрацювати з нами знаходячи інформацію для вже існуючих рубрик, або ж висловити ідею щодо створення нової рубрики. Якщо розглянувши ідею   ми дійдемо висновку, що вона є корисною для нашого сайту, то ви можете стати нашим партнером і зайнятися її оформленням.

 

___ співпраця з програмістами, дизайнерами та іншими комп'ютерно грамотними людьми з приводу розробки спільних проектів.

Якщо у вас виникли якісь питання щодо змісту даної сторінки __ зв'яжіться з адміністратором сайту.

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2024. All rights reserved