Kivi-X company
 
   

.

   дівчина тижня


   flash ігри


   картинки


   літературна сторінка


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 


 

 

 Проект "Галактика"

Ви цікавитесь космосом, його незвіданою та неосяжною величчю? Він манить і притягує вас до себе? Ми вас розуміємо і бажаємо допомогти. Програма "Галактика" покликана відкрити вам всю незвіданість та загадковість ... ......................... .

детальніше ...

 

 Проект Power WMZ

У вас є свій сайт? Вам потрібні гроші? Тоді візьміть участь в унікальній LML піраміді, яка реально приносить дохід. Більш як 250 000$ - результат доступний кожному. Для тог , щоб взяти участь у даному проекті...

  детальніше ...

Літературна сторінка

вірші | проза |  інше


Вітаємо вас на літературній сторінці нашого сайту. В ній ви зможете знайти вірші, поеми, повісті, оповідання, чи просто роздуми на папері різних людей з різних куточків світу. Дані матеріали публікуються виключно за згодою автора.

Всі твори розбиваються на групи: "вірші" , "проза" та "інше", в яких на кожного автора заводиться персональна сторінка з його творами. Отже, якщо ви маєте написані власні вірші, прозу, чи ще щось інше і бажаєте дізнатися думку людей про свої письменницькі здібності, тоді надсилайте свої твори на мейл адміністратора з темою "Літературна сторінка".

Розміщуючи свої твори ви маєте змогу вибрати :

1) кількість інформації про автора;

2) встановлення персонального лічильника відвідуваності вашої сторінки;

3) захист розміщеної інформації авторськими правами.

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2022. All rights reserved