Kivi-X company
 
   

.

   дівчина тижня


   flash ігри


   картинки


   літературна сторінка


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Проект "Галактика"

Ви цікавитесь космосом, його незвіданою та неосяжною величчю? Він манить і притягує вас до себе? Ми вас розуміємо і бажаємо допомогти. Програма "Галактика" покликана відкрити вам всю незвіданість та загадковість ... ......................... .

детальніше ...

 

 Проект Power WMZ

У вас є свій сайт? Вам потрібні гроші? Тоді візьміть участь в унікальній LML піраміді, яка реально приносить дохід. Більш як 250 000$ - результат доступний кожному. Для тог , щоб взяти участь у даному проекті...

  детальніше ...

Літературна сторінка

вірші | проза |  інше


Вітаємо вас на літературній сторінці нашого сайту. В ній ви зможете знайти вірші, поеми, повісті, оповідання, чи просто роздуми на папері різних людей з різних куточків світу. Дані матеріали публікуються виключно за згодою автора.

Всі твори розбиваються на групи: "вірші" , "проза" та "інше", в яких на кожного автора заводиться персональна сторінка з його творами. Отже, якщо ви маєте написані власні вірші, прозу, чи ще щось інше і бажаєте дізнатися думку людей про свої письменницькі здібності, тоді надсилайте свої твори на мейл адміністратора з темою "Літературна сторінка".

Розміщуючи свої твори ви маєте змогу вибрати :

1) кількість інформації про автора;

2) встановлення персонального лічильника відвідуваності вашої сторінки;

3) захист розміщеної інформації авторськими правами.

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2024. All rights reserved