Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 


 

 

 Наша гостьова

Вам сподобався наш сайт, ви знайшли на ньому щось цікаве і прикольне, абож не знайшли того, що шукали - тоді залиште всі свої відгуки і пропозиції щодо удосконалення даного сайту в гостьовій книзі ... ......................... .

до гостьової ...

 

 Літературна сторінка

Вірші, оповідання, повісті, - вас це цікавить? Тоді ласкаво просимо на Літературну сторінку нашого сайту. Тут ви зможете не тільки прочитати вже існуючі твори, але й додати свої власні доробки ...

  переглянути ...

Іконки Kivi-X

/

Іконки  Kivi-X - це звичайні іконки, які використовуються нашою компанією у своїх проектах і розробках. Тепер ви маєте змогу загрузити їх і використовувати на свій розсуд і фантазію (можете замінити стандартні іконки Windows, можете зробити оригінальний вид папки і т.д.). Всі іконки Kivi-X поділено за роками їхнього випуску, тобто на даний час є 2 колекції. В першу колекцію входить 14 іконок, в другу - 15.

 

 Назва проекту  Kivi-X Icons 2005 (іконки Kivi-X 2005)
 Ціна  Безкоштовно
 Ромір файлу  62Kb

Для того, щоб завантажити дану розробку натисніть тут.

 Назва проекту  Kivi-X Icons 2006 (іконки Kivi-X 2006)
 Ціна  Безкоштовно
 Ромір файлу  76,4Kb

Для того, щоб завантажити дану розробку натисніть тут.
                                                                                                          

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2019. All rights reserved